Skupiny létají s Honzou

Levně na NOVÝ ZÉLAND

15 990 Kč
9.6.2023 15:39 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

Akční letenky na Nový Zéland i do Austrálie koupíme u China Eastern.


Akce na letenky k protinožcům se objevila u China Eastern. Aerolinka nabízí letenky z Budapešti do Aucklandu na Novém Zélandu za 15 990 Kč. V nabídce je i Sydney za 17 490 Kč a Melbourne za 17 990 Kč. Po cestě nás čeká jeden celodenní přestup v Šanghaji, který můžeme využít k návštěvě města. Letenky jsou dostupné hlavně na termíny v listopadu. V ceně letenek jsou také dvě odbavená zavazadla do 46 kg.

Příkladem letenky na termín 12.11.2023 – 22.11.2023.

Letenky na Nový Zéland a do Austrálie
12.11.2023 – 22.11.2023
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Eva napsal(a):

  Ahoj, chtěla bych se zeptat jak je to s využitím toho přestupu v Šanghaji k návštěvě města. Pro méně jak 24h tranzit nejsou potřeba víza, ale nesmí se opustit letiště. Našla jsem ale, že lze vyřídit 72 hodinový bezvízový tranzit, při kterém jde z letiště do města odjet. Nemohu ale nikde najít jak o něj zažádat a zda se musí zavazadla znovu odbavovat? Věděli byste prosím?
  Děkuji moc,
  Eva

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, jak je to se zavazadly tak to vám řeknou na přepážce při odletu, ohledně víz ideálně dotaz na velvyslanectví, případně aerolinku.

  • Eliška napsal(a):

   Ahoj Evo, chtěla bych se zeptat, zda jsi se dopátrala, jak je to s návštěvou města a případně s covid testy? Uvažujeme o stejném letu pouze v jiném termínu v následujícím roce.

   Děkujeme za případnou odpověď.
   Eliška

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *