Skupiny létají s Honzou

Levně na jih IZRAELE

735 Kč
25.1.2023 12:31 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou dostupné letenky na jih Izraele.


Nejlevnější zpáteční letenky do Eilatu pořídíme z Vídně s Wizz Air už za 30 €, tedy asi 735 Kč. Zpáteční letenky jsou dostupné na termíny především v únoru a březnu 2023. Pro získání nejnižší ceny je potřeba být členem klubu WDC. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky v termínu 1.2.2023 – 4.2.2023.


Jak na letiště ve Vídni

Z Brna se dopravíme na letiště ve Vídni 3x denně přímým vlakem Regiojetu, přímými autobusy Flixbusu, Regiojetu a Gepard Expressu. Pokud budeme cestovat vlakem na hlavní vlakovou stanici, na letiště nás v 30-minutovém intervalu dopraví spoje Railjetu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Radek napsal(a):

  Nemá někdo tip, jak funguje předplacená karta na bus a jestli se dá při odjezdu dostat zpět nevyčerpaný kredit. Druhá otázka, jestli můžou jezdit 3 lidi na jednu kartu?

 • Šárka napsal(a):

  Jak to tady prosím funguje?

  • Honza napsal(a):

   Letenku objednáte přímo na odkazu výše.

 • Pavlína napsal(a):

  Zdravím, nebyl někdo v poslední době? Zajímalo by mě, jak je to tam teď cenově, vzhledem k inflaci.

  • Kryštof Žahour napsal(a):

   Taky by mě zajímalo

  • Tomáš napsal(a):

   Nevím, jak přímo v Eilatu, ale před pár dny jsem se vrátil z Tel Avivu. Bydleli jsme přes Airbnb kousek od vlakového i autobusového nádraží za 1000 Kč/osoba/noc (jedna z nejlevnějších možností), jídlo v restauraci vyšlo tak na 60 až 70 šekelů na jednoho, čepované pivo na 35 šekelů (při happy hours, které podvečer většina barů měla, na polovinu); v jednom obchodě měli výhodné akce při koupi více piv, takže 6 plechovek stálo 25 šekelů (jinak běžně bez akce jedna plechovka klidně 15). Falafel v housce na ulici jsme měli za 20. Jinak v obchodech (co si pamatuju) bagetka stála tak 5 šekelů, banán 10 šekelů, deset deka šunky 15 šekelů. MHD v Tel Avivu jedna jízda 5,50 šekelů, celodenní lístek 12,50.

 • Radek napsal(a):

  Na zpáteční cestu moc hromadná doprava fungovat nebude. Ale jinak je to dobrý tip na pěkný výlet. Shodou okolností jedu přesně v uvedeném termínu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *