Skupiny létají s Honzou

Levné letenky na ZANZIBAR

12 440 Kč
8.1.2020 14:14 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce německé aerolinky pořídíme levné letenky na Zanzibar.
 

Zpáteční letenky z Vídně na Zanzibar pořídíme s jedním přestupem ve Frankfurtu za výhodnou cenu 460,70 €, tedy asi 12 440 Kč. Letenky pořídíme na termíny od dubna do června 2021 (nejméně srážek můžeme očekávat během června), v ceně je jak příruční tak odbavené zavazadlo do 23 kg a občerstvení během letu. Ke všem svým zájezdům přidává Lufthansa možnost změnit termín i destinaci bez poplatku (pouze za případný rozdíl cen).
Příkladem letenky na 5.6.2021 – 13.6.2021, letenky rezervujte přímo na webu aerolinky, jako vodítko volných termínů poslouží kalendář na Pelikánovi.
 


 

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Lufthansa nabízí ke všem svým tarifům možnost změnit termín i destinaci letu – ty musí být změněny do termínu odletu a nový termín je možné vybrat do konce roku 2021.

Chystáte se navštívit Tanzánii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jaroslav napsal(a):

  Žďár. A jak to ma s testy Lufthansa?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Lufthansa testy nepožaduje, na přestup v Německu také potřeba nejsou.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *