Levné letenky z Vídně do NEW YORKU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Levné letenky z Vídně do NEW YORKU

6 690 Kč
14.2.2019 10:20 Žádné komentáře

Akce od Finnair na lety do New Yorku pokračuje.


Z Vídně se stále můžeme podívat do New Yorku za super cenu. Finnair právě nabízí letenky za 6 690 Kč. Lety jsou operovány s jedním přestupem v Helsinkách. Přestupy jsou delší, můžeme je tak využít k návštěvě města. V ceně máme dvě příruční zavazadla o celkové hmotnosti 10 kg. K dispozici jsou aktuálně termíny na přelom března a dubna.

NYC přímým letem z Prahy

Objevila se také relativně výhodná možnost dostat se do New Yorku z Prahy přímým letem. V akci od United pořídíme několik posledních zářijových termínů za 10 790 Kč na let bez přestupu. Pokud jedeme např. na Work and Travel na celé léto, můžou být zajímavé také poslední kusy s odletem v červnu a návratem v září.
Stejnou cenu pak nasadila jako odpověď i Delta.

Přímý let z Prahy do New Yorku
16.09.2019 – 25.09.2019

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás dopraví přímé autobusy Regiojetu z Prahy i Brna. Celkem můžeme vybírat z cca 10 spojení denně, v nabídce jsou rovněž kombinace vlaku do centra Vídně a následné cesty dalším vlakem na letiště.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *