Skupiny létají s Honzou

Levné letenky na západ USA

9 188 Kč
15.11.2022 11:17 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky na západ USA najdeme u Lufthansy.


Akční letenky do Seattlu pořídíme u Lufthansy. Ta nabízí levné letenky s odletem z Mnichova za 369 EUR, což je v přepočtu asi 9 188 Kč. Cesta je rozdělena na dvě části. Nejdříve se přepravíme z Mnichova rychlovlakem přímo na letiště ve Frankfurtu, odkud pokračujeme letadlem až do Seattlu. Pokud bychom chtěli cesty rychlovlakem nahradit cestou letadlem, připlatíme si cca 1 000 Kč, časově to ale vyjde nastejno. Letenky za tuto cenu jsou k dispozici na termíny od ledna do března, nejlevnější varianta s rychlovlakem je vždycky až na konci seznamu letů, ze kterých vybíráme. V ceně letenek máme standardní příruční zavazadlo 55x40x23 cm.

Příkladem letenky na termín 21.1. – 28.1.2023, letenky koupíme přímo na stránkách aerolinky.

Ze Seattle do Vancouveru

Seattle se často také využívá jako cílové letiště pro cesty na západ Kanady, kam jsou letenky obvykle dražší. Cirkas 4-hodinovou jízdu autobusem do Vancouveru pořídíme u Flixbusu za 24 USD, vlakem Amtrak nás vyjde jízdenka na cca 30 USD, cesta je rychlejší asi o hodinu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *