Skupiny létají s Honzou

Levné letenky na víkend v LYONU

885 Kč
10.8.2022 14:43 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Francie pořídíme u Volotea.
 

V aktuální nabídce aerolinky Volotea najdeme levné letenky do Francie. Z Prahy do Lyonu se dostaneme za 35 EUR, což je v přepočtu asi 885 Kč. Letenky pořídíme na několik prodloužených víkendů v říjnu, příkladem třeba 14.10. – 17.10.2022. Pro získání nejnižší ceny využijeme zkušební dobu klubu Megavolotea, viz info níže. V ceně letenek od Volotea máme v nejnižším tarifu zavazadlo 40x30x20 cm.
Aktuálně rovněž probíhá u Volotea slevová akce na letenky za alespoň 35 EUR v jednom směru. Po zadání kódu RTSUMM22 se neklubová cena o pár euro sníží. Maximální sleva je 20 € a kód platí jen dnes.
 

Letenky s Volotea do Cagliari
14.10.2022 – 17.10.2022

 

Klubové ceny bez klubu

Aktuálně nabízí Volotea možnost využít na 15 dní zkušební dobu jejich klubu. Při nákupu letenek tak zvolte klubovou cenu, v průběhu rezervace odklikněte nabídku se zkušební dobou (obrázek níže) a na konci zaplaťte letenky za klubovou cenu.
Třeba hned po potvrzení rezervace se vraťte do správy vašeho profilu a v záložce Megavolotea zrušte předplatné – pokud to neuděláte, za 15 dní se vám zaúčtuje klub, pokud ano, tak vám sice z rezervace zmizí všechny výhody klubu, samotná rezervace je ale stále potvrzena a můžete se těšit na cestu :).
 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *