Levné letenky na OSTROV MAN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Levné letenky na OSTROV MAN

2 108 Kč
28.6.2019 12:45 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Nejlevněji se na Ostrov Man dostaneme při kombinaci aerolinek.
 

Na Ostrov Man mezi Británií a Irskem pořídíme nyní levné letenky s odletem z Prahy. Přímým letem se tam nedostaneme, budeme tak muset v Británii přestupovat. Budeme přitom kombinovat letenky od easyJet a Ryanair a dostaneme se na cenu 2 108 Kč. Cena platí při nákupu pro dva cestující, po přidání dalších cena ještě mírně klesne. Letenky jsou k dispozici nejlevněji především na říjnové termíny, ukážeme si nákup pro termín 9.10. – 14.10.2019.

Na stránkách easyJet najdeme jednosměrnou letenku Praha – Londýn Gatwick na 9.10., vybereme první let a poté klikneme na pravé straně stránky (pod shrnující tabulkou) na „přidat další lety„. Poté vybereme trasu Londýn Gatwick – Ostrov Man na stejný den a zvolíme večerní let. Znovu klikneme na „přidat další lety“ a vybereme trasu Ostrov Man – Liverpool na 14.10., ranní let. Teď můžeme letenky koupit, vyjdou nejlevněji, pokud se koupí na jednu rezervaci. Pro dvě osoby vyjdou na 2 876 Kč, na jednoho tedy 1 438 Kč. Dále na stránkách Ryanair vyhledáme trasu Liverpool – Praha opět na 14.10. a let zarezervujeme. Cena je 23 GBP, což je asi 670 Kč.

Celkem tak za všechny letenky dáme 2 108 Kč. V ceně letenek máme u easyJet velké příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm, u Ryanair malé 40x25x20 cm (větší za příplatek).
 

Letenky z Prahy na Ostrov Man s easyJet
09.10.2019

Pro nejnižší cenu nakupte letenky v jedné rezervaci kliknutím na „Přidat další lety“
Letenky z Liverpoolu do Prahy s Ryanair
14.10.2019

 

Přestupy v Londýně a Liverpoolu

Na přestupy v Londýně i Liverpoolu máme dostatek času (5,5 resp. 8 hodin), přesto musíme mít na paměti, že přestupy nejsou garantované. Pro náš klid si můžeme klidně navolit letenky tak, abychom na přestupovém místě strávili noc, záleží na každém. Přestože budeme mít přestup v Londýně na jedné rezervaci od easyJet, nejedná se o přestupní let a budeme tak muset na Gatwicku vyjít ven do příletové haly a opět projít kontrolou, přestupní přepážkou nás nepustí.

Ostrov Man

Z letiště se autobusem dostaneme do většiny měst na ostrově. Autobusy odjíždějí každých cca 20 minut a jízdenka nás vyjde podle cílového města na 1,90 – 3,10 GBP. Více informací o autobusech z letiště najdete zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Monika napsal(a):

  Ahoj Honzo,
  chceme jet cca poslední týden v srpnu do Skotska na max. týden. Myslíš, že je ještě šance, že vyskočí nějaké akční letenky nebo je lepší brát co je teď?
  Díky za radu
  Monika

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, tam bych už moc akce nečekal a spíše bookoval to co je.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *