Skupiny létají s Honzou

Levné letenky na jih FRANCIE

755 Kč
7.4.2022 17:15 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

Akční letenky do francouzského Nice pořídíme u Wizz Air.


U Wizz Air koupíme nyní levné letenky z Vídně na Azurové pobřeží. Letenky do Nice na jihu Francie pořídíme za 30 EUR, v přepočtu tedy asi 755 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si tentokrát připlatí na jednom směru 200 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší dubnové a květnové termíny, o 10 EUR dráž najdeme pak i červnové a červencové termíny. V ceně letenky máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Letenky z Vídně do Nice
14.05.2022 – 17.05.2022

Nice

Letiště v Nice je poměrně blízko centra města. Z letiště se dopravíte do města nejrychleji autobusy č. 98 nebo č 99 za 6 €. Pokud cestujete do vzdálenějších destinací (např. Monaca), dostanete se z letiště pěšky i na stanici vlaku.

Jak do Vídně

Přímo na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dopraví přímé spoje Regiojetu. V nabídce jsou rovněž varianty s dopravou vlakem ČD nebo Regiojetu do centra Vídně, odkud nás na letiště dopraví příměstské vlakové linky. Podrobnější info o dopravě na letiště naleznete zde

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Kateřina Dzuráková napsal(a):

  Dobrý den 🙂

  Rada bych zakoupila letenky do Paříže tam i zpět pro dvě osoby a pokud možno sedadla vedle sebe .
  Děkuji za informace a případně nabídky letů.
  S pozdravem
  KATEŘINA DZURÁKOVÁ

  • Petr napsal(a):

   Katko,nechci být hrubý,ale klikněte na stránky Ryanair nebo http://www.azair.cz vyhledejte si datum,prikupte sedadla ( jinak je to náhodný výběr) a leťte. Nevím, co je na tom tak těžkého a předpokládám, že Honza není ck.

  • Luboš napsal(a):

   Kdy? Odkud? Chybí více informací 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *