Rusko: MOSKVA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Rusko: MOSKVA

1 720 Kč
13.6.2017 14:26 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Московский... - Aleks G pod CC

Na poslední chvíli pořídíme levné letenky do Moskvy.
 

V kombinaci nabídek Wizz Air z Budapešti a Pobedy z Bratislavy jsou dostupné zajímavé ceny na letenky v průběhu června. Pro cestu do Moskvy zvolíme Wizz Air z Budapešti s cenou 10 590 HUF (920 Kč) s klubem WDC, zpáteční cestu pak obstará Pobeda za 1 920 RUB + 2% platba kartou (800 Kč). Zpáteční letenka nás tak vyjde na 1 720 Kč.
Příkladem pořídíme letenky na termín 22.6.2017 – 25.6.2017.
 
Letenky s Wizz Air do Moskvy rezervujte zde
Letenky s Pobedou z Moskvy rezervujte zde
 

 
Podobné kombinace kolem 2 000 Kč pořídíme prakticky po celý rok, stačí si vyhledat levnou letenku od Pobedy, která je nabízí hodně náhodně a k ní pak dohledat slušnou cenu u Wizz Air.
 
Za fajnovou cenu jsou v nabídce i zpáteční letenky z Budapešti – tu pořídíme na stejný termíny za 1 950 Kč (WDC).
 
Zpáteční letenky s Wizz Air rezervujte zde
 

VÍZA

Standardní doba vyřízení ruských víz je asi týden, z vlastní zkušenosti vím, že pokud se obrátíte na vízového agenta se slušnými vazbami, dokáže víza vyřídit i do dvou dnů. Proto berte ohled při rezervaci letenek také na vyřízení víz.
Nejlevnější víza i se zvacím dopisem pořídíme kolem 2 000 Kč, pokud si je vyřídíme sami.

Tip pro rezervace u Pobedy

U evropských nízkonákladovek už jsme si trochu odvykli odškrtávat předem zatrhnuté pojištění a služby, takže pozor během rezervace. Za zmínku stojí rovněž zavazadlová politika.
V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo nebo spíše příruční „věc“ do součtu rozměrů 75 cm (například 35x20x20 cm), která má navíc dané omezení. Dále je v ceně ale rovněž odbavené zavazadlo do 10 kg a součtu rozměrů 158 cm.

Moskva Vnukovo

Z moskevského letiště Vnukovo můžete využít adrenalinovou jízdu taxíkem, případně stopem, který je v Rusku tradičně rozšířen. Pokud se chcete držet konvenčního druhu dopravy doporučuju využít Aeroexpress. Vlak jezdí ve špičce každou půlhodinu, mimo ni každou hodinu. Jednosměrná jízdenka stojí 420 RUB, což je asi 180 Kč. Poslední vlak odjíždí o půlnoci, ten bychom měli při příletu ve 23:20 stihnout.
Do Ruska jsou potřeba víza, která pořídíme i se zvacím dopisem za přibližně 2 000 Kč, pokud si vízum zařídíme sami, více info zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *