Skupiny létají s Honzou

Levné letenky ke STONEHENGE

897 Kč
23.7.2019 14:37 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky na jih Anglie pořídíme u Ryanair.
 

Aktuálně můžeme koupit akční letenky do Bournemouth na jihu Anglie. Letenky s odletem z Prahy pořídíme za 897 Kč. Na této lince se létá ve čtvrtek a v neděli, termíny jsou tak ideální na trávení prodlouženého víkendu. Tuto cenu najdeme u posledních dvou prodloužených víkendů v září. V ceně letenky je malé příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.

Letenky z Prahy do Bournemouth
19.09.2019 – 22.09.2019

Jak z letiště v Bournemouth

Z letiště do centra Bournemouth dostaneme autobusovou linkou 737, která jezdí z letiště cca jednou za dvě hodiny. Celodenní jízdenka pak vyjde na 4,10 GBP. Nejvýhodnější i pro cesty do okolí je tak spíš pronájem auta. Ceny pronájmu začínají na 600 Kč za den.

Stonehenge

Bournemouth je výborné výchozí místo pro cestu ke Stonehenge. Pro cestu autobusem se musíme první dostat z Bournemouth do Salisbury linkou X3, zpáteční jízdenka vyjde na 8,80 GBP. Ze Salisbury pak můžeme pokračovat speciálním autobusem Stonehenge tours, na který vyjde jízdenka na cca 15 GBP (bus společně se vstupem vyjde na 30 GBP). Samostatný vstup ke Stonehenge pak stojí necelých 20 GBP. Při cestě autem zaplatíme za parkování u areálu 5 GBP.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *