Skupiny létají s Honzou

Levně na jih ITÁLIE

662 Kč
23.11.2022 13:57 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou dostupné letenky na jih Itálie.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Bari na jihu Itálie pořídíme u aerolinky Wizz Air už za 662 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí asi 200 Kč na jednom letu. Letenky jsou dostupné na termíny od ledna do března 2023 a to pouze při rezervaci pes mobilní aplikaci. Každá letenka obsahuje malé příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 2.2.2023 – 5.2.2023.
 


 

Letiště v Bari

Z letiště v Bari se dopravíte do centra nejlevněji autobusem. Linka č. 16 odjíždí od terminálu (od východu směrem k metru) každých 45 minut a jízda do centra jí trvá asi 30 minut. Cena jízdenky se pohybuje kolem 1 €.
Rychlejší dopravou je pak linka příměstského vlaku. K němu se dostanete tubusem za asi 5 minut chůze. Jízda „metrem“ trvá asi 15 minut, je ale 5x dražší – za svezení zaplatíte 5 €.
Po Apulii se pak dopravíte nejlépe linkami vlaku ať už rychlovlakem Frecciargento nebo standardními osobními vlaky za pár eur.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *