Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do TBILISI

1 134 Kč
11.8.2022 14:11 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Gruzie pořídíme s odletem z Krakowa.
 

Aerolinka Wizz Air má nyní v prodeji výhodné letenky do Gruzie. Letenky z Krakowa do hlavního města Tbilisi pořídíme nyní za 214 PLN, což je v přepočtu asi 1 134 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí 250 Kč na jednom letu. Lety do Tbilisi nejsou pravidelnou linkou Wizz Airu. Bude tam létat jen cca 2 týdny uprostřed října, a to jako náhrada za uzavřené letiště v Kutaisi, kde se bude opravovat runway. Nejlevnější termín najdeme ve dnech 18.10. – 22.10.2022. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.

Za podobnou cenu pořídíme letenky také do podzimního Kutaisi v termínech, kdy budou lety operovány opět na původní letiště.

Pozor, rezervační systém hází odlety a přílety z Krakowa a Katowic do jednoho okna, při výběru letu si dáme velký pozor, aby letiště odletu i příletu vyhovovalo naší představě.
 


 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *