Levné letenky do Severní MAKEDONIE - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do Severní MAKEDONIE

525 Kč
9.4.2019 13:16 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Za super cenu se nyní dostaneme do Severní Makedonie.
 

V nabídce Wizz Air najdeme aktuálně super ceny na linkách do Severní Makedonie (nový název původní Makedonie). Jak na lince z Bratislavy do Skopje, tak z Vídně k Ohridskému jezeru pořídíme zpáteční letenky za 20 EUR, v přepočtu asi 525 Kč. Tato cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit 10-20 EUR. Letenky do Skopje pořídíme na řadu termínů v květnu a červnu, o asi 200 Kč dráž pak i na několik termínů v červenci. Do Ohridu pak najdeme nejlevnější letenky na konci září. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Levné jednosměrné letenky z Vídně do Ohridu (květen) nebo z Ohridu zpět (červen) pořídíme také na podobné předprázdninové termíny, jako letenky do Skopje. Letenky tak můžeme kombinovat při cestování po Makedonii.

Letenky z Bratislavy do Skopje
12.06.2019 – 16.06.2019
Letenky z Vídně do Ohridu
24.09.2019 – 28.09.2019

Jak do Bratislavy

Na letiště v Bratislavě dojedeme z Brna celou cestu po dálnici, cesta nám nezabere ani 2 hodiny. Parkování přímo na letišti poslední roky poměrně zdražilo. Zvolit tak můžeme i cestu autobusem nebo vlakem, ty dojedou z Brna do slovenské metropole za 1,5 hodiny.

Skopje

Z letiště ve Skopje se dopravíte do centra nejpohodlněji taxi. Počítejte však s cenou kolem 1600 makedonských denárů, to je asi 700 Kč. O mnoho levněji se dopravíte do centra autobusem. Ten vyjde na 180 denárů, tedy asi 75 Kč. Jízdní řád naleznete zde.

Jak do Vídně

Přímo na letišti ve Vídni nás z Brna i Prahy dopraví přímé spoje Regiojetu. V nabídce jsou rovněž varianty s dopravou vlakem ČD nebo Regiojetu do centra Vídně, odkud nás na letiště dopraví příměstské vlakové linky.

Ohrid

Z letiště v Ohridu jezdí do města autobus přibližně každou hodinu a půl, cena jízdenky je 200 makedonských denárů (cca 85 Kč), případně můžeme využít dražší taxi.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *