Levné letenky do RANGÚNU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do RANGÚNU

9 890 Kč
10.7.2019 13:09 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Po dlouhé době se objevily levné letenky do Myanmaru.
 

Cestovatele s dobrodružným duchem potěší aktuální nabídka Air China. Aerolinka právě teď nabízí akční letenky z Budapešti do Rangúnu v Myanmaru (Barmě). Za super cenu 9 890 Kč pořídíme zpáteční letenky na spoustu termínů od listopadu do dubna. Termíny mají také tu výhodu, že jsou dostupné hlavně v průběhu u nás chladnější části roku, kdy v Myanmaru neprobíhá období dešťů. Lety jsou operovány s jedním přestupem v Pekingu a v ceně máme kromě příručního zavazadla také jedno odbavené do 23 kg.

Letenky do Rangúnu
12.02.2020 – 20.02.2020

Jak do Budapešti

Do Budapešti se dopravíme z Brna vlakovými spoji ČD každé dvě hodiny. V nabídce jsou rovněž autobusové spoje Regiojetu, případně Flixbusu, na letiště se pak dostaneme kombinací metra linky 3 a autobusu 200E. Z Prahy míří do Budapešti rovněž linka Ryanairu, který obvykle nabízí letenky za cenu jízdenek na vlak nebo autobus, ovšem bez zavazadel.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    Andrea napsal(a):

    Dobrý den,
    neplánujete v blízké době nějakou akci na letenky z Prahy do Barmy?
    Předem díky za odpověď 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *