Levné letenky do MAROKA

1 395 Kč
17.10.2025 12:00 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou dostupné letenky do Maroka.


Zpáteční letenky z Vídně do Agadiru pořídíme za 56 €, tedy asi za 1 395 Kč. Za tuto cenu pořídíme nejlevnější letenky na listopadové termíny. V ceně nejlevnějších letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Příkladem letenky na 21.11.2025 – 26.11.2025.

Jak do Vídně

Autem se dopravíme z Brna na letiště ve Vídně za 1,5-2h podle aktuální dopravní situace v Mikulově a ve Vídni. Nejlevnější parkování pořídíme u Tiger parking. Autobusem se z Prahy a Brna dopravíme přímo na letiště ve Vídní RegioJetem nebo Flixbusem. Přímo na vídeňské letiště se dostaneme z Brna vlakem Gepard Express. Cestovat můžeme také v kombinaci vlaku na hlavní nádraží ve Vídni a pak Railjetem směrem na vídeňské letiště (každých 30 minut za 4,20 €).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Zuzana Hrbáčková napsal(a):

    Je na letiště lepší jet z Brna přes Mikulov nebo přes Břeclav?

    • Zbynekcollo napsal(a):

      Vyjde to na podobnou dobu, rozdíl je akorát v potřebných dálničních známkách.

    • Dusan napsal(a):

      Já jezdím už jen přes Bratislavu. V Rakousku pak mimo dálnici.
      Je teda potřebná SK dálniční známka, protože do BA je to po D2. Nicméně se mi ještě nestalo, abych někde nabral zpoždění. Mikulov je v sezóně zasekaný a taky se úplně vyhnu Vídni.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *