Levné letenky do KARIBIKU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do KARIBIKU

6 450 Kč
23.1.2019 11:06 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Na nejlevnějších trasách z Francie do Karibiku pořídíme opět levné letenky.
 

Zpáteční letenky z Paříže (Orly) na ostrovy Martinik a Guadeloupe pořídíme za výhodnou cenu 246 €, tedy asi 6 450 Kč. Letenky pořídíme na různě dlouhé termíny především na květen 2019. Příkladem letenky na Martinik v termínu 16.5.2018 – 21.5.2018.
 

Letenky z Paříže na Martinik
16.05.2019 – 21.05.2019

Letenky z Paříže na Guadeloupe
17.05.2019 – 22.05.2019

 

 
K letenkám od Levelu pak stačí přikoupit letenku z Prahy do Paříže – na lince létají Ryanair, ČSA, Air France, Vueling a Transavia. Poslední jmenovaná aerolinka létá jako jediná na letiště Orly, odkud odlétají spoje Levelu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Martin napsal(a):

  Je náhoda, že prakticky ve stejném termínu je za stejnou cenu cesta Paříž a Montreal v této zmiňované společnosti? Všimnul jsem si toho už minulý rok na totožnou akci v listopadu, že nabízí vždy slevu na všechny destinace z ORLY najednou. Nyní se nechám znovu zlákat exotikou, ale příště už si ve stejné akci nenechám zemi javorového listu ujít. Každopádně Honzo děkuji za tvůj postřeh a práci.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ano dost často to zlevní vše najednou. díky 😉

 • Profilový obrázek
  Mali napsal(a):

  Dobrý den, v ceně není kufr, jen příruční, ale nelze ho ani dokoupit?? Můžete mi poradit, hledám let na Guadeloupe na 12 dní. Díky Mali

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano přikoupit lze přímo v rezervaci na LEVEL.com.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *