Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do KANADY

8 790 Kč
23.1.2020 12:38 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

V nabídce Air Canada pořídíme výhodné letenky do Kanady.
 

U Air Canada nyní můžeme pořídit výhodné letenky do Kanady, a to rovnou do více měst. S odletem z Vídně se dostaneme do Montrealu a Ottawy za 8 790 Kč, do Quebecu za 8 990 Kč. S odletem z Katowic se pak dostaneme levně do Toronta, a to za 8 790 Kč. Letenky jsou k dispozici hlavně na březnové termíny, u Ottawy můžeme zvolit také podzimní termíny. Pokud si připlatíme 200 Kč, můžeme letět do Montrealu také v dubnu. V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo.

Jak do Katowic

Do centra Katowic se dopravíme autobusovými a vlakovými spoji z Ostravy – v nabídce jsou spoje autobusové spoje Flixbusu, případně vlakové spoje ČD. Na letiště dojedeme expresním transferem případně kombinací MHD a místní dopravy přes Bytom.

Jak do Vídně

Přímo na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dopraví přímé spoje Regiojetu. V nabídce jsou rovněž varianty s dopravou vlakem ČD nebo Regiojetu do centra Vídně, odkud nás na letiště dopraví příměstské vlakové linky. Podrobnější info o dopravě na letiště naleznete zde.

Chystáte se navštívit Kanadu? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Zdena Bastlová napsal(a):

  Dobrý den,
  chtěli bychom letět v polovině dubna na Jamajku, patrně přes Toronto./ 8 osob. Je možné již nyní sehnat letenky?
  Děkuji za odpověd
  Zdena

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, asi bych ještě třea 14 dní možný měsíc počkal, jak to bude a nebude možné, aktuálně se to mění ze dne na den a pokud by nebyly letenky flexibilní, mohl by být pak problém.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *