Levné letenky do kanadského TORONTA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do kanadského TORONTA

8 550 Kč
21.2.2019 15:26 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce British Airways pořídíme levné letenky také do Kanady.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Kanady s jedním přestupem v Londýně pořídíme na stránkách dopravce British Airways od 325 €, tedy asi 8 540 Kč. Letenky jsou dostupné na květnové a červnové termíny, o pár eur dráž pak pořídíme spoustu termínů.
V ceně letenek British Airways není odbavené zavazadlo, to pořídíme jen s vyšší třídou + 80 € (tam i zpět). Letenky pořídíme o něco dráž ale obvykle s lepšími časy také v kalendáři na Pelikánovi (9 390 Kč).
 
TIP: Pozor na přestupy v Londýně, čtěte info níže.
 


 

Přestupy v Londýně

British dost často nabízí přílet na Heathrow a odlet z Gatwicku, přitom nabízí třeba jen 3h na přestup, což je dost málo. Autobusy jezdí mezi letišti každých cca 20 minut, cesta jim zabere asi 1,5 hodiny, je potřeba počítat s cenou 20 GBP+, takže vždy zvažte jestli se nevyplatí připlatit pár eur za lepší routing. Rovněž si ale můžeme v Londýně udělat třeba stop přes noc.

Chystáte se navštívit Kanadu? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Monika napsal(a):

  Dobrý den,
  měla bych jeden krátký dotaz. Už tři roky studuju v Anglii, a pravidelně kontroluju vaše stránky. Tento let má jeden přestup na Heathrow. Když jsem se dívala po úplně stejném letu, jen ne s odletem z Vídně ale z Heathrow, vyhodilo mi to mnohem vyšší cenu. Je možné zakoupit tyto letenky, ale neletět přimo z Vídně, ale napojit se přímo až na let z Heathrow?
  Děkuji mockrát.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne lety na letenkách klasických aerolinek je potřeba proletět v pořadí, jakém jsou uvedeny, jinak následující segmenty propadnou.

 • Profilový obrázek
  Dáša napsal(a):

  Zdravím, nebudou akční letenky i do Vancouveru? Díky

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Sem tam se něco objeví, pokud budou, hodím tip.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *