Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do FRANCIE

260 Kč
3.7.2019 7:49 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce nízkonákladovky Volotea pořídíme levné letenky do Francie.
 

Na několik málo termínů pořídíme zpáteční letenky z Prahy do Marseille, Bordeaux nebo Lyonu za 10 €, tedy asi 260 Kč. Letenky jsou obvykle dostupné v několika málo místech, i další cenové hladiny jsou ale zajímavé, navíc se nám mohou letenky za 5 € v jednom směru hodit pro kombinaci třeba s jiným návratem. Tady stojí za zmínku také letenky z Prahy do Cagliari, které koupíme na konec září v jednom směru rovněž za 5 €.
 

Letenky s Volotea rezervujte zde
10.10.2019 – 13.10.2019

 

Marseille

Volotea přilétá na Terminál/halu 3. Z letiště se nejrychleji dopravíte do centra přímými autobusy, které odjíždějí přímo od příletové budovy za 8 €. Levněji pak vyjde kombinace shuttle busu na vlakovou stanici a následného vlaku (cca 5 €), vlaky jezdí ale sporadicky.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Petra napsal(a):

    Letenku jsem si chtěla koupit a z ceny 1055,- kterou jsem zaplatila bylo nakonec 2500,- Chtěli po mě doplatek, že jsou ty letenky dražší.. Takže nic 🙁 Škoda. Byl to i super termín.

    • Honza napsal(a):

      Letenky u Volotey jsou vždy rychle vyprodané, bohužel…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *