Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do BANGKOKU

9 490 Kč
22.1.2020 12:17 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Výhodné letenky do Bangkoku pořídíme u China Southern.
 

V aktuální akci aerolinky China Southern pořídíme levné letenky do Thajska. Zpáteční letenky z Vídně do Bangkoku najdeme za cenu 9 490 Kč. Po cestě nás čeká jeden přestup v Kantonu a jedno technické mezipřistání v Urumči. Letenky pořídíme na spoustu termínů od února do začátku července, tedy v průběhu a na konci hlavní sezony. V ceně letenky je také jedno odbavené zavazadlo do 23 kg.

Přestup a mezipřistání v Číně

Při pouhém přestupování v Číně nepotřebujeme vyřizovat turistické vízum. Technické mezipřistání v Urumči situaci s vízy trochu komplikuje, protože najednou přistáváme v Číně dvakrát, a to už je potřeba zpravidla víza vyřizovat. Oficiální velvyslanecké zdroje k tomuto moc neříkají, nicméně se z nich dá vyvodit, že pokud Čínu opustíme do 24 hodin od prvního dosednutí na její půdu (což u tohoto letu bez problému stihneme) a neopustíme mezinárodní tranzitní prostor, není potřeba víza vyřizovat. Více informací o přestupech v Číně a zkušenosti ostatních cestovatelů najdete zde a v komentářích.

Chystáte se navštívit Thajsko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *