Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do AUSTRÁLIE

11 990 Kč
2.8.2019 12:15 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce Air China pořídíme levně letenky do Austrálie.
 

Zpáteční letenky z Londýna pořídíme do Melbourne (11 990 Kč), Sydney (12 490 Kč) a nebo v kombinaci obou měst (12 490 Kč). Letenky jsou s kratšími i delšími přestupy v Pekingu, během kterých můžeme využít bezvízového vstupu. Letenky jsou včetně odbavených zavazadel a termíny najdeme především na listopad 2019 a od března do června 2020.
 


 

Jak do Londýna

Z Prahy, Brna a Ostravy se do Londýna létá více jak 10x denně. Nejlevnější letenky pořídíme s Ryanair na Stansted, Wizz Air na Luton, easyJet na Stansted, Gatwick nebo Southend, případně SmartWings na Gatwick. S dostatečným předstihem není problém sehnat jednosměrnou letenku kolem 500 Kč, i s příplatkem za zavazadlo se tak budeme pohybovat kolem 2 000 Kč. Je potřeba mít na paměti, že přestup není garantovaný a tak je potřeba si nechat v Londýně dostatečný čas na přejezd mezi letišti.
Přímo na Heathrow, odkud odlétá let do Číny nás dopraví spoje British Airways, ceny jsou ale vyšší.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Pavla napsal(a):

  Ahoj, chtěli bychom do města Cairns, neobjeví se tam taky něco?
  Díky moc

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, no počkal bych tak max do konce srpna jestli se neobjeví nějaká akce, jinak aktuálně byly levné letenky z Londýna tak bych to zkusil nakombinovat tímto směrem.. Je to ale dost specifická destinace, kam se toho moc akčního jen tak neobjeví.

 • Jaroslav napsal(a):

  Anebo vzhledem k časům letu ve finále mnohem levněji z Mnichova

  • Tom napsal(a):

   Dobrý den,
   kde prosím najdu ten Mnichov?

  • H napsal(a):

   Mnichov najdeš v Bavorsku, 5 hodin z Prahy.

  • Tom napsal(a):

   Myslel jsem ty letenky z Mnichova 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *