Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do APULIE

662 Kč
31.10.2022 7:55 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky na jih Itálie pořídíme u Wizz Air.
 

V dnešní akci Wizz Air pořídíme levné letenky z Prahy do Bari na jihu Itálie. Zpáteční letenky nyní pořídíme za super cenu 662 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit téměř dvojnásobek. Letenky za tuto cenu najdeme u spousty termínů v lednu a v únoru 2023, a to včetně prodloužených víkendů. V ceně letenek máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
 
Příkladem letenky v termínu 9.2. – 12.2.2023.
 


 

Letiště v Bari

Z letiště v Bari se dopravíte do centra nejlevněji autobusem. Linka č. 16 odjíždí od terminálu (od východu směrem k metru) každých 45 minut a jízda do centra jí trvá asi 30 minut. Cena jízdenky se pohybuje kolem 1 €.
Rychlejší dopravou je pak linka příměstského vlaku. K němu se dostanete tubusem za asi 5 minut chůze. Jízda „metrem“ trvá asi 15 minut, je ale 5x dražší – za svezení zaplatíte cca 5 €.
Po Apulii se pak dopravíte nejlépe linkami vlaku ať už rychlovlakem Frecciargento nebo standardními osobními vlaky za pár eur.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *