Skupiny létají s Honzou

Levně do SKOTSKA

888 Kč
26.6.2020 8:22 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce Ryanair pořídíme levné letenky také do Skotska.
 

Na srpnové termíny pořídíme levné letenky z Prahy do Edinburghu. Letenky jsou dostupné také na prodloužené víkendy a to za cenu 888 Kč. V ceně letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 6.8.2020 – 9.8.2020.
 

Letenky z Prahy do Edinburghu
06.08.2020 – 09.08.2020

 

Edinburgh

Z letiště do centra města se můžeme vydat autobusem Airlink 100, ten nás doveze do centra města k vlakové stanici za 4,50 GBP. Z letiště jezdí ale i tramvajová linka, která vyjde na 6 GBP. Pokud chcete ušetřit, stačí dojít asi 10-15 minut chůze na zastávku Ingliston Park & Ride, odkud nás vyjde jízdenka do centra na 1,70 GBP.

Cestování do UK

Aktuálně platí pro cesty do UK povinná karanténa. Ta by se měla od července rušit pro vybraných 10 zemí včetně ČR (bude vyhlášeno v pondělí). Při cestě zpět do ČR test nepotřebujeme.
Výhodou letenek od Ryanair na léto je možnost změnit termín letenky bez poplatku (pouze za případný rozdíl cen). Další služby jako je ubytování tak volte vždy s možností bezplatné změny.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jana napsal(a):

  Už je karanténa zrušena, Jen je potřeba vyplnit nějaký formulář před odletem ale od 10. července je možné odlet bez karantény. My odlétáme 17. 7.,tak snad bude všechno v pořádku 😍

 • Profilový obrázek
  Martin napsal(a):

  Prosím, jsou už nějaké informace ohledně zrušení povinné dvoutýdenní karantény po příjezdu do Velké Británie? Děkuji, M.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Stále nic, info by mělo být na konci týdne.

 • Profilový obrázek
  Děda Josef. napsal(a):

  Ryanair je jednička.

 • Profilový obrázek
  Liduš napsal(a):

  Změna termínu letenky od Ryanairu bez poplatku (pouze za případný rozdíl cen) je tedy pouze do konce srpna nebo dokdy je myšleno „do konce léta“? děkuji 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Je to červenec a srpen.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *