Skupiny létají s Honzou

Levně do PERU

9 200 Kč
4.1.2020 9:34 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce francouzských aerolinek pořídíme levné letenky do Peru.
 

Zpáteční letenky z Berlína nebo Mnichova do Peru s jedním rychlým přestupem v Paříži jsou dostupní na linkách Air France za výhodnou cenu 9 200 Kč. Nejlevněji jsou letenky k dostání přímo na webu aerolinky, u Pelikána pak najdeme i kalendáře. Letenky pořídíme navíc na termíny v sezóně především na termíny na konci ledna a pár termínů v březnu a dubnu.
V ceně není obdavené zavazadlo, vyšší tarif vč. zavazadla nás vyjde o 2 200 Kč dráž.
 


 

Jak do Berlína a Mnichova

Do centra Berlína nás z Prahy dovezou přímé vlakové spoje ČD. V nabídce jsou rovněž přímé autobusové spoje Regiojetu nebo Flixbusu, ten na některých linkách zajíždí i přímo na letiště. Z centra nás pak na letiště zaveze autobusová linka TXL, na kterou budeme potřebovat lístky typu AB.
Do Mnichova můžeme dojet rovněž vlakem, případně zvolit rychlejší autobus Regiojetu nebo Flixbusu. Na letiště je z centra Mnichova vedena linka příméstkého vlaku.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Kristýna napsal(a):

  Ahoj, našel jsi prosím i nějaké termíny na únor? Já se marně proklikávám 🙁 Nebo nějakou alternativu – Peru, Bolívie, případně Chile, únor / březen na cca 3-4 týdny. Moc díky!!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, bohužel pokud to není vyloženě ani ve vyhledávači tak se to jinak nedá. Aktuálně má docela širokou akci KLM, tak se zkusit podívat přímo na http://www.klm.com

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *