Skupiny létají s Honzou

Levně do NIZOZEMSKA

518 Kč
9.12.2019 8:22 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce Ryanair pořídíme levné letenky do Nizozemska.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Eindhovenu jsou v nabídce nízkonákladovky Ryanair za výhodnou cenu 518 Kč. Letenky pořídíme navíc na tři lednové prodloužené víkendy od pátku do neděle nebo do pondělí. V ceně základní letenky u Ryanair je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm, větší zavazadlo si na palubu můžeme vzít po přikoupení Priority, případně je v nabídce dokoupení odbaveného zavazadla do 10 kg, obě služby stojí cca 8 – 15 € na jeden let.
Příkladový termín pořídíme na 24.1.2020 – 26.1.2020.
 

Letenky z Prahy do Eindhovenu
24.01.2020 – 26.01.2020

 

Eindhoven

Ačkoliv většina cestovatelů využívá Eindhoven jako sekundární letiště pro Amsterdam, vyplatí se navštívit i toto pěkné město. Autobusem 401 se pohodlně dopravíte do centra, jízdenku pořídíte v automatu na zastávce (platba jen kartou, případně mincemi v autobuse, cena kolem 4 €).
Pokud se nespokojíte s návštěvou pouze Eindhovenu, tak můžete vyrazit vlakem i do dalších měst ať už do zmíněného Amsterdamu nebo Rotterdamu. Díky poloze letiště se nemusíte omezovat pouze na Nizozemí. V blízkosti letiště jsou i belgické Antwerpy nebo Brusel, či západoněmecký Düsseldorf.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *