Skupiny létají s Honzou

Levně do LONDÝNA

761 Kč
17.7.2019 8:27 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce letenek z Brna pořídíme levné letenky do Londýna.
 

Zpáteční letenky z Brna do Londýna pořídíme v nabídce nízkonákladovky Ryanair za výhodnou cenu 761 Kč. Nejlevnější letenky v dostatečném počtu pořídíme na termín 17.10.2019 – 22.10.2019. V okolních termínech pak pořídíme další termín s menším množstvím míst, případně o pár korun dráž – například zkrácený termín 19.10.2019 – 22.10.2019.
 
Jen o pár korun dráž pořídíme na říjnové termíny i letenky z Prahy. Nejlevnější letenky jsou dostupné za 778 Kč, obvykle ale v několika málo místech, termínů do 1 000 Kč najdeme po celý říjen spoustu.
 

Letenky z Brna do Londýna
17.10.2019 – 22.10.2019

 

Jak ze Stanstedu

Z letiště Stansted se můžeme vydat do centra vlakem nebo autobusem. Při včasném nákupu pořídíme zpáteční jízdenku na Stansted Express za 17 GBP. Vlaky jezdí každých 15 minut a na Tottenham Hale (přestup na linku Vicotoria) nás zavezou za 30 minut, až na Liverpool Street za 45 minut. Pokud zvolíme autobus, pořídíme akční jízdenky od 2 GBP v jednom směru, obvykle je ale cena jízdenky vyšší a hodně se blíží ceně Stansted Expressu – autobusy z letiště pořídíme s easyBus (pouze přeprodává), Terravision, National Express nebo Airport bus express.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Verča napsal(a):

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda si mohu přikoupit zavazadlo, pokud už mám hotový check in a jestli se to nejak zobrazí na letence. Děkuji Verča 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano ve správě si můžete přikoupit Priority (větší zavazadlo nahoru), 10 kg odbavené a 20 kg odbavené. První dvě možnosti se pak na palubním lístku zobrazí, 20kg zavazadlo se tam neuvádí.

 • Profilový obrázek
  Matěj Kormunda napsal(a):

  Dobrý den,
  chci se zeptat, jak je to u těchto typů letů s hudebními nástroji? Doplácí se něco, nebo si mohu kytaru vzít jako zavazadlo?
  Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, pokud se vejde do rozměrů zavazadel tak můžete, jinak se připláci, ve správě rezervace je na to přímo sekce.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *