Levně do LISABONU i na MADEIRU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Levně do LISABONU i na MADEIRU

1 874 Kč
9.5.2019 11:26 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

U Wizz Air koupíme levné letenky do Lisabonu i dál na Madeiru.
 

Na podzimní termíny pořídíme velice levné letenky z Vídně do Lisabonu. U Wizz Air za ně zaplatíme 35 EUR, což je v přepočtu asi 924 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset 20 € připlatit. Pokud tedy poletíme alespoň ve dvou, vyplatí se nám si klub přikoupit a jeho výhody můžeme využívat po celý následující rok. K dispozici je řada termínů od půlky listopadu až po Vánoce. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Tip pro nejrychlejší: Nejlevnější letenku do Lisabonu pořídíme na termín 11.12. – 13.12. za 25 EUR (660 Kč).

Díky této akci se dostaneme levně také až na Madeiru. EasyJet nabízí na přelomu listopadu a prosince zpáteční letenky z Lisabonu za 36 EUR (dále v prosinci pak za 41 EUR), což je v přepočtu asi 950 Kč. Cena platí při nákupu letenky pro dva cestující, po přidání dalších bude cena ještě klesat. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm.

Letenky z Vídně do Lisabonu
24.11.2019 – 29.11.2019
Letenky z Lisabonu na Madeiru
26.11.2019 – 28.11.2019

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás odveze nejpohodlněji autobus RegioJetu, ten jezdí z Brna přímo na letiště 6x denně. Cestovat můžeme ale také do centra města vlakem ČD, na letiště se pak vydáme příměstským vlakem.

Lisabon

Ryanair létá na terminál 2. Při příletu jste ale obvykle autobusem dopraveni do příletové haly terminálu 1, u kterého najdeme i stanici metra. Jízdenka do centra nás vyjde na 1,45 € + 0,50 € za vydání kartičky. Cena jednodenní jízdenky je pak 6,30 € + 0,50 €.
Při cestě na letiště je potřeba počítat s přemístěním z terminálu 1 na terminál 2, kam nás doveze autobusový shuttle zdarma. Ten jezdí každých cca 10 minut a stejnou dobu mu trvá také cesta.

Madeira

EasyJet létá z Lisabonu na Madeiru až 3x denně a v mnoha případech je cena pro všechny lety stejná, můžeme si tak vybírat. Pokud si let na Madeiru nebo zpět z ní naplánujeme v den odletu nebo příletu do Lisabonu, musíme mít na paměti, že přestupy nejsou garantované, nechme si proto větší časovou rezervu na přestup, nejlépe přes noc. Na Madeiře je pak ideální pronajmout si auto, které seženeme za mimosezónní ceny, stejně tak jako ubytování, které vyjde na zlomek letních cen. Co se týče počasí, na Madeiře je slunečno po celý rok a teploty se pohybují celoročně okolo příjemných 20 stupňů.

Navštivte Lisabon se zájezdem od CK Triplo od 9290 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování se snídaní  •  V centru města
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *