Skupiny létají s Honzou

Levně do GRUZIE

710 Kč
23.2.2023 7:41 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce Wizz Air pořídíme levné letenky do Gruzie.


Zpáteční letenky z Katowic do Kutaisi jsou dostupné na jarní termíny za 138 PLN, tedy asi 710 Kč. Nejlevnější letenky získáte s členstvím v klubu WDC, bez členství si připlatíte na jedné cestě asi 240 Kč. Nejvíce termínů najdeme v průběhu dubna 2023. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 1.4.2023 – 8.4.2023.

Jak v Kutaisi

Z letiště se nejlevněji dopravíme do Kutaisi maršrutkou. Pravidelné minibusy někde mezi taxi a autobusem nás dovezou do centra. Na výběr je i maršrutka s odvozem přímo k hotelu. Ceny taxíků se pohybují kolem 50 lari. Dopředu můžeme objednat i lístky na autobus do centra Kutaisi (10 lari), Tbilisi či Batumi.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Martin Smrčka napsal(a):

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda-li se dá očekávat nějaká podobná akce do Kutaisi nebo Tbilisi v období červen-září? Ideálně z Prahy. Děkuji Martin Smrčka

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, maximálně na ten červen a září, přes léto bývá cena dosta vysoká. Wizz Air čas od času mívá plošnější akci se slevou kolem 20%, která by se na tyto termíny mohla hodit.

 • Irena Královičová napsal(a):

  Pozdější termín tř. po velikonocích?

  • Honza napsal(a):

   Do akce se dostávají letenky poměrně často, koukejte přímo na kalendář na wizzair.com

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *