Levně do GDAŇSKU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Levně do GDAŇSKU

14.5.2020 9:44 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Pokud pro Vás není daleko letiště ve Vídni, hodí se levné letenky od Wizz Air do Polska.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Gdaňsku pořídíme v nabídce Wizz Air na termíny od léta, přes podzim až do zimy za výhodnou cenu 20 €. U spousty termínu navíc není potřeba být pro nákup letenky členem klubu WDC.
Příkladem letenky na podzim 5.11.2020 – 8.11.2020.
 

Letenky s Wizz Air rezervujte zde
05.11.2020 – 08.11.2020

 

Nákup letenek během koronavirové krize

Vzhledem k situaci, kdy během léta dojde s největší pravděpodobností k rozvolnění letecké dopravy, nemá smysl s nákupem letenek na pozdější termíny na podzim nebo v zimě nějak zásadně vyčkávat a nechat si tak ujít aktuální výhodné ceny. Na fakt, že v budoucnu může dojít k masivnějšímu rušení letů si budeme muset zvyknout a to nejen z důvodu rozšíření koronaviru, ale i spousty dalších rizik od výbuchu sopky po krach letecké společnosti a při nákupu letenky s tím v určitém ohledu počítat.
Ubytování k letence nebo další služby rezervujte vždy buď s možností zrušit nebo s platbou na místě. Dodatečné služby k letence kupujte vždy také na poslední chvíli, sice jsou o pár procent dražší, vzhledem k nízké ceně letenky se ale pozdější nákup vyplatí.
Nejhorší, co se může stát je, že na let nebudete moci nastoupit z důvodu nařízení (což je stejné riziko jako riziko nemoci, které si navíc aktuálně ani není možné u některých pojišťoven připojistit) a letenka za pár stovek vám propadne. Pokud aerolinka let zruší, refunduje vám letenku nebo poskytne kredit, pokud dojde ke krachu aerolinky, velmi dobře fungoval v posledních podobných případech charge back, plaťte proto ideálně kartou.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *