Levná PAŘÍŽ z Prahy

1 690 Kč
29.1.2026 8:04 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Do Paříže se dopravíme levně v aktuální nabídce od Transavia.


Zpáteční letenky z Prahy do Paříže (ORY) jsou v nabídce už za 68 €, tedy asi 1 690 Kč. Nejvýhodnější letenky pořídíme na jarní a letní termíny 2026 a to klidně i částečně přes víkend. V ceně letenek od Transavia máme v základu malé příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Jako příklad letenky na termín 4.6.2026 – 6.6.2026.

Jak v Paříži

Na letiště Orly je nově protáhnutá linka metra č. 14. Přímo z letiště se tak dopravíme do centra za 25 minut (cena jednorázového lístku je 14 €). Metrem se vyplatí jet, pokud plánujete nákup jednodenních nebo vícdenních jízdenek PARIS VISITE na pařížskou MHD – ty na této lince jako jediné platí. Nejlevnější variantou pak zůstává kombinace tramvaje a metra. Tramvaj T7 nás doveze na metro Villejuif-Louis Aragon, odtud můžeme pokračovat sítí metra kamkoliv. Pro jízdu jsou potřeba 2 lístky, na jeden lístek se totiž nedá přestoupit mezi tramvají a metrem, celkem nás tak vyjde cesta z letiště na 2,05 € (bus-tram ticket) + 2,55 € (metro-RER tiscket).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *