Skupiny létají s Honzou

Levně do GRUZIE

763 Kč
5.1.2023 11:58 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Gruzie najdeme u Wizz Air.


V rezervačním systému aerolinky Wizz Air najdeme levné letenky do Kutaisi v Gruzii. Nejlevnější letenky koupíme s odletem z Polska, konkrétně z Katowic, za 144 PLN, což je v přepočtu asi 763 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí přibližně 250 Kč na jednom letu. Letenky pořídíme na termíny od ledna do začátku března. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.

Pokud máme blíže letiště ve Wroclawi, nejlevnější letenky seženeme na lednové až dubnové termíny za 204 PLN, tedy asi 1 081 Kč.
Výhodné termíny najdeme také na lince z Prahy, nejlevnější letenky koupíme na konec března za 1 703 Kč.

Jak v Kutaisi

Z letiště se nejlevněji dopravíme do Kutaisi maršrutkou. Pravidelné minibusy někde mezi taxi a autobusem nás dovezou do centra. Na výběr je i maršrutka s odvozem přímo k hotelu. Ceny taxíků se pohybují kolem 40 lari. Dopředu můžeme objednat i lístky na autobus do centra Kutaisi (10 lari), Tbilisi či Batumi.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *