Španělsko: BARCELONA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Španělsko: BARCELONA

1 690 Kč
20.4.2017 11:08 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0

Levné letenky do Barcelony pořídíme z Prahy jedině s přestupem.
 

Do systému aerolinky Wizz Air se dostala poměrně slušná várka levných letenek do Bergama, o které jsem už informoval. K nim pak jednoduše připojíme přískok z Bergama do Barcelony, kde pořídíme jednosměrnou letenku kolem 20 €. Termínů je volných dostatek, do 2 000 Kč pořídíte delší i kratší termíny na květen i červen.
Příkladem zpáteční letenka na 30.5.2017 – 7.6.2017 za 1 690 Kč (299 Kč + 19,60 € + 21,56 € + 10 €).
Výhodou je tentokrát i fakt, že spousta letenek do Wizz Air je za stejnou cenu jak pro členy tak bez členství, případně se doplácí jen pár korun (v našem případě 100 Kč).
 
Letenku Praha - Bergamo rezervujte zde
Letenku Bergamo - Barcelona - Bergamo rezervujte zde
Letenku Bergamo - Praha rezervujte zde
 
V příkladu je rozdělena letenka s Wizzem na let tam a zpět – ušetří se tím pár korun, pokud se s tím nechcete zbytečně otravovat, kupte normálně zpáteční.
 

Přestup v Bergamu

Při cestě do Barcelony máme dost času si skočit do centra Bergama, kam nás doveze bus přímo z letiště. Za 5 € pořídíme jízdenku na jednu cestu z a na letiště a k tomu lítačku na MHD.
Při zpáteční cestě můžeme vybírat mezi rychlými přestupy nebo delší variantou. Přestupy nejsou garantované, pokud tedy chcete mít jistotu, zvolte radši větší rezervu a vydejte se třeba k jezeru Lecco nebo do Milána.
Při přestupech je potřeba mít na paměti, že přestup není garantovaný – pokud tak nechcete riskovat, máte možnost si koupit náhradní letenku, nechat si větší časovou rezervu, atd. Do 3 hodin zpoždění sedne 99 % letadel.

Barcelona

Z letiště v Barceloně zvolte po příletu Aerobus – linky příměstského vlaku a metra už takto pozdě nejezdí, cena jednosměrné jízdenky je 5,90 €.
Při cestě na letiště pak můžeme volit při pozdějším odletu také příměstské vlaky nebo metro.

Navštivte Barcelonu se zájezdem od CK Triplo od 7390 Kč
Zpáteční letenka z Katovic  •  Parkování na letišti  •  3* ubytování se snídaní
Rezervovat
Tipy, které v průvodci nenajdeš: Barcelona
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *