Skupiny létají s Honzou

Léto v TOSKÁNSKU

718 Kč
23.7.2021 8:05 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Na konec léta jsou dostupné levné letenky do Toskánska.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Pisy pořídíme na konec srpna na různě dlouhé termíny za 718 Kč. Letenky s Ryanair obsahují příruční zavazadlo 40x30x20 cm a můžeme je do 7 dní před odletem měnit bez poplatku, pouze za rozdíl v ceně staré a nové letenky a případných služeb.
Aktuálně jsou v akci také letenky z Prahy do Florencie s Vueling. Termíny jsou rovněž dostupné v srpnu, ale i září nebo říjnu a za letenku dáme 58 €, tedy asi 1 520 Kč. V ceně máme 2 příruční zavazadla (větší odbavujeme u plných letů na check-inu).
Letenky si také můžeme na kombinovat a přiletět třeba do Florencie a odletět z Pisy.
Příkladem letenky do Pisy 26.8.2021 – 31.8.2021.
 


 

Pisa, Toskánsko

Letiště v Pise leží nedaleko centra – People Moverem se dopravíme na hlavní vlakovou stanici za 5 minut jízdy a 4 €. Výhodou ubytování v Pise jsou ceny, není problém sehnat dobře hodnocené hotely za pár stovek.
Z letiště ve Florencii nás za 20 minut dopraví do centra tramvaj. Jízdenku pořídíme standardní na MHD za 1,30 €.
 
Pro všechny letenky zakoupené tento rok platí, že další služby kupujeme vždy jako zrušitelné. V návaznosti na úpravu cestovních pravidel bude i přes léto docházet ke změnám termínů nebo případně i rušení některých linek. V případě změny o více jak 3h je vždy nárok na plný refund. Do 7 dní před odletem pak u Ryanair můžeme letenku měnit.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *