Skupiny létají s Honzou

Léto v BARCELONĚ

1 090 Kč
7.4.2021 7:58 6 komentářů

CC0 Pixabay

Vueling si připravil na dnešek svoji obvyklou akci.
 

V nabídce jsou tentokrát letenky po celé léto z Prahy do Barcelony za 41 €, tedy asi 1 090 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny, nejvíce volných termínů je uprostřed týdne.
V ceně letenek od Vueling máme dvě příruční zavazadla 55x40x20 cm + 40x30x20 cm, Vueling obvykle nerosesazuje, sedadla k letenkám tak přikupovat nemusíme, odbavit se můžeme týden před odletem. Pokud se rozhodneme nakonec neletět, můžeme rezervaci bez poplatku měnit do 48h před odletem, případně si ji nechat vyplatit do kreditu a použít na jinou letenku.
Příkladem letenky na 10.7.2021 – 14.7.2021.
 

Letenky z Prahy do Barcelony
10.07.2021 – 14.07.2021

Barcelona

Lety Vuelingu jsou provozovány z Terminálu 1. Od T1 se dopravíme do centra měst Aerobusem za 5,90 €, případně využijeme k dopravě do centra metro. Využít můžeme také městského busu 46, který vyjde na 2,15 €.
V nabídce jsou rovněž výhodné jízdenky Hola BCN, které platí na 48, 72, 96 a 120 hodin jak na metro nebo vlak z letiště tak na celou MHD v rámci barcelonské zóny. Jízdenku koupíme jednoduše online s 10% slevou a vyzvedneme si ji pak v automatu v metru na letišti.

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Při nevyužití letenky, můžete u Vuelingu do 48h před odletem převést cenu letenky do kreditu a nakoupit jakoukoliv jinou (termín, destinace, jméno může být jakékoliv).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Alis Slámová napsal(a):

  Dobrý den,
  zajímalo by mě, jak to funguje kdybych si zakoupila tuto akční letenku, jestli je nutná ve Španělsku karantene, nebo tam stačí jít na test?
  Dekuji

 • Profilový obrázek
  Pavel napsal(a):

  Takový to, když začneš lákat na kraviny s příletem o půlnoci a odletem brzo ráno…

  • Profilový obrázek
   Karin napsal(a):

   Je to velmi levné? Je. Není zas tak náročné si v Evropě poradit o půlnoci, a někdo také dokáže vstát brzy ráno na odlet, světě div se.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Spousta termínů jinou možnost než večerního letu nemá navíc jiná aerolinka lety v tu dobu neplánuje, někdy jde zvolit i dopolední, je to čistě příklad…
   PS: Příště by to chtělo lepší krytí 😀

  • Profilový obrázek
   dva napsal(a):

   Však tě nikdo nenutí si tu letenku kupovat.

  • Profilový obrázek
   Katka napsal(a):

   Prilet o pulnoci by mel byt ve Spanelsku problem?!? 😀 Tam i male deti chodi ven s rodici na promenadu na prochazku nebo na hriste v 10 vecer, kdy uz se da venku existovat! 😉 O pulnoci mesto zije! A odlet brzy rano se da za tu cenu prezit…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *