Skupiny létají s Honzou

Léto na italské riviéře

700 Kč
25.5.2023 7:41 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Do systému aerolinky Wizz Air se dostaly levné letenky na sever Itálie.

Zpáteční letenky z Prahy do Benátek pořídíme už za 700 Kč. Za nejnižší cenu pořídí letenky členové klubu WDC, ostatní si připlatí 239 Kč na jednom letu. Letenek je dostupných spousta po celý červenec a srpen a to hlavně se středečními odlety.
Příkladem letenky na termín 19.7.2023 – 26.7.2023.

Jak z letiště Marco Polo

Wizz Air létá na hlavní benátské letiště Marco Polo. Na letiště je vedena linka městského autobusu č. 15, která nás doveze do pevninské části Mestre za cca 25 minut. Cena jednosměrné jízdenky je 10 €. V nabídce jsou také spoje společnosti ATVO, rovněž za 10 €. Pokud chceme jet rovnou do ostrovních Benátek, přímo z letiště jsou v nabídce waterbusy za 15 €.
Z letiště Marco Polo jsou k dispozici také linky přímo do přímořských letovisek. Přehled linek najdete zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Lenka Holubová napsal(a):

  Dobrý den,
  Mohu mít dotaz ohledně odletu z Benátek?
  Letíme 8.9., zpět 11.9. z letiště Marco Polo.
  Z Prahy nás odbavím přes aplikaci, ale vyčetla jsem, že zpět to online a přes aplikaci nelze. Jak tedy postupovat na místě v Benátkách? Jde se normálně na přepážku a co ukazuji, bukovací číslo? A vše mi vydají? Děkuji, jsem z toho nervózní, odlétáme brzo ráno, tak abysme tam neplašily. Díky moc.

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den,
   tuším, že když jsem to odbavoval naposledy tak už to normálně šlo, pokud ne tak se stačí přijít včas na checkin, kde předáte jen OP, nic dalšího není třeba.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *