Skupiny létají s Honzou

Letní VALENCIE z Prahy

2 414 Kč
30.3.2021 13:41 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Zajímavý tarif si připravily na letní termíny aerolinky TAP.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Valencie pořídíme na spoustu termínů za výhodnou cenu 2 414 Kč. V nabídce je navíc obvykle několik variant přestupu, kdy si můžeme udělat třeba i jednodenní stop v Lisabonu. V ceně letenek máme rovněž velké příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x02 cm a jedno menší zavazadlo o rozměrech 40x30x15 cm.
Příkladem letenky na 30.7.2021 – 8.8.2021.
 


 

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Vzhledem k poměrně komplikovanému refundu, volte vždy platbu kartou, ideálně u banky, která nemá problém s případným chargebackem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Stepan napsal(a):

  Nevím co dělám špatně ale nejlevnější je za 4300.-

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Už je po akci…

 • Profilový obrázek
  dva napsal(a):

  Jasně, TAP úplně nezavrhuju, jen je potřeba počítat s obtížemi a jejich přístupem. Pokud to člověk proletí, super, pokud to neproletí, musí se připravit na jejich extrémně customer-unfriendly přístup, přetahování o peníze a chargeback.

 • Profilový obrázek
  dva napsal(a):

  U TAP platí dvojnásob věta napsaná o něco výše na této stránce: „Vzhledem k poměrně komplikovanému refundu, volte vždy platbu kartou, ideálně u banky, která nemá problém s případným chargebackem.“

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bohužel je to u nich peklo, na druhou stranu je to jedna z mála aerolinek, která nakonec linku do Lisabonu od minulého týdne opravdu létá.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *