Letní letenky z Prahy na MALTU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letní letenky z Prahy na MALTU

1 850 Kč
28.11.2019 10:30 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální akci aerolinky Air Malta pořídíme levné letenky na Maltu.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Maltu jsou aktuálně v nabídce aerolinky Air Malta dostupné za výhodnou cenu 71 €, což jsou asi 1 850 Kč. Nejlevnější termíny najdeme na březen, duben, květen a červen 2020. Pokud hledáme letenky na léto tak stačí připlatit 6 € a můžeme pořídit přímé letenky z Prahy na Maltu i v červenci nebo srpnu 2020.
 

Letenky z Prahy na Maltu
08.06.2020 – 15.06.2020

 

Malta

Z letiště v Maltě nás dovezou do Valletty, případně do turistických letovisek autobusy s označením X – linky odjíždějí obvykle v hodinovém nebo půlhodinovém intervalu, jízdenku zakoupíte přímo u řidiče za 1,50 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Lucka napsal(a):

  Díky moc za radu. Když jsme zkusili tři zavazadla, tak to vyšlo stejně jako pět go Smart, tak že je lepší ten Smart. Ještě jednou dík. Těšíme se tam 👍

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Není zač 🙂

 • Profilový obrázek
  Lucka napsal(a):

  Ahoj Honzo, prosím tě o radu. Líbí se mi moc tahle nabídka na červenec pro naši rodinu (5 osob- stačila by nám 3 zavazadla). Zadala jsem variantu Go Smart, ale nevím, kolik zavazadel můžeme mít. Jeví se to jako jedno zavazadlo, ale mohlo by to být i pět zavazadel. Jak to tedy, prosím tě, je? A jde zadat jenom tři zavazadla a případně jak? Děkuji za odpověď, Lucka

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, je to vždy pro jednu osobu, takže pokud dáte pro všechny Go Smart, máte 5 zavazadel. Pokud jen pár tak všichni go lite a zkusit jestli půjde přikoupit (pozor ale aby to nebylo dražší než přímo go smart).

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *