Letní letenky na RHODOS - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letní letenky na RHODOS

569 Kč
18.5.2020 8:12 7 komentářů

CC0 Pixabay

Wizz Air se toho nebojí a i nadále expanduje na své bázi ve Vídni.
 

Nově tak nabízí letenky také na další řecké ostrovy. Od 1.7.2020 tak spouští linku na Čechy velmi oblíbený ostrov Rhodos. Letenky jsou v akčních nabídkách dostupné po celý červenec, srpen ale také září. Nejlevněji pořídíme letenky na počátek září, kdy se dá snad už předpokládat, že nebudeme pro cestování zpět do ČR požadovat testy. Nejlevnější letenky s klubem vyjdou na 20 €, tedy asi 569 Kč.
Řecko a především jeho ostrovy jsou ve skupině zemí, se kterými jedná česká vláda o volném cestování. Zatímco v Řecku již bylo ohlášeno, že se s turisty počítá i bez testů, naše nařízení zatím nařizuje při zpáteční cestě buď test nebo karanténu. Podle aktuálně dostupných informací z jednání CK a MZV by měl do budoucna stačit i rychlotest (cca 500 Kč), případně jeden test za celou rodinu. Obecně se dá ale podle aktuálně nastavovaných pravidel jednotlivých států, že se cestování během léta rozvolní do původního stavu před panedmií.
 


 

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás dopraví spoje Regiojetu z Brna nebo Prahy. V nabídce jsou také kombinace vlakového spojení do centra Vídně a přípojného autobusu na letiště. Stejně tak můžeme do centra Vídně cestovat i spoji ČD, na letiště se pak vydáme příměstským vlakem linky S.

Wizz Flex

Pokud se bojíte kupovat letenku na pevné datum a nechcete riskovat pětistovku, v nabídce je také služba Wizz Flex, kterou za 12 € na osobu a let získáte možnost letenku změnit bez poplatku, pouze za doplatek nového termínu, rovněž si můžete letenku nechat proplatit do kreditu a použít pro rezervaci jiné letenky.
Vzhledem k opatřením, která jsou měněna ze dne na den, určitě dopředu neplaťte, stejně tak i další případné služby jako pronájem auta.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jirka napsal(a):

  @Saša: Z Vídně Wizzair od 2.6., z Prahy Aegean Airlines od 23.6.

 • Profilový obrázek
  Hajkova Sarka napsal(a):

  Budou takto létat letadla i na Kretu?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Zřejmě ano.

 • Profilový obrázek
  Lampros michailidis napsal(a):

  Budete letet i do Athens

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Wizz Air již dnes do Atén z Vídně létá, pokud dopadnou jednání měl by snad létat i Aegean z Prahy.

 • Profilový obrázek
  Saša Ryvolová napsal(a):

  Prosím, chystají se letenky v červencovém termínu také do Athén? Případně, kdyby se podmínky rozvolnily ještě dřív – např. v 2. polovině června?
  Díky za odpověď a hezký den!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, dopadnou jednání tak předpokládám, že Aegean linku obnoví. Wizz Air z Vídně už létá teď.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *