Skupiny létají s Honzou

Letní letenky na MALTU

1 780 Kč
4.6.2020 13:08 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Malta otevírá svoje letiště 1.7.2020 a to pro 19 zemí včetně České republiky.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Maltu pořídíme s Air Malta třeba na srpnové termíny za super cenu 65 €, tedy asi 1 780 Kč při rezervaci na webu aerolinky. Letenky jsou v nabídce na kratší i delší termíny a obsahují v základu příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm (10 kg). Pokud potřebujete na cestu odbavené zavazadlo, tak cena vyššího tarifu, který obsahuje 23 kg zavazadlo je obvykle vyšší o cca 30 €.
Příkladem letenky na 4.8.2020 – 11.8.2020.
 

Letenky z Prahy na Maltu
04.08.2020 – 11.08.2020

 

Malta

Z letiště v Maltě nás dovezou do Valletty, případně do turistických letovisek autobusy s označením X – linky odjíždějí obvykle v hodinovém nebo půlhodinovém intervalu, jízdenku zakoupíte přímo u řidiče za 1,50 €.

Otevření Malty

Malta bude otevírat svoje letiště 1.7.2020 pro 19 zemí, včetně České republiky nebo Rakouska. Pro lety z těchto zemí nebude po cestujících požadován test nebo karanténa. Je potřeba splnit podobnou podmínku jako třeba při cestě do Itálie a to, že jste v uplynulých 4 týdnech nenavštívili žádnou jinou zemi.
Malta patří do kategorie oranžových zemí, pro cestu zpět tak od 15.6.2020 rovněž test nepotřebujeme.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Marek napsal(a):

  Dobrý den, již od prosince mám zakoupené letenky z Prahy na Maltu na středu 1. července a zpáteční na pondělí 13. července. Nyní to vypadá, že se bude létat v úterý a v sobotu, tj. ve dny, na které mám letenky zakoupeny, se nepoletí. Vzniká tím nárok na vrácení financí utracených za letenky? Popř. jaké řešení se dá v takovém případě očekávat? Existuje možnost, kdy bych byl nucen vybrat si jiný termín letu? Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne je tam nárok na refund, ale většina aerolinek dává jen vouchery, takže pokud letět chcete tak by měla být i varianta vybrat náhradní termín, která by byla asi schůdnější.

 • Profilový obrázek
  Ladislava napsal(a):

  Dobry den,jak se budou pohybovat letenky z Prahy do Egypt hurghada?Dekuji za info.Smidova

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, to zatím nikdo netuší, jsou to vesměs chartery a u nich se nedá nijak předpovídat cenová politika.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *