Skupiny létají s Honzou

Letní letenky na jih PORTUGALSKA

780 Kč
20.7.2021 8:00 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za super cenu jsou dostupné letenky na jih Portugalska.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Fara jsou dostupné na konec srpna a po celé září za cenu 30 €, tedy asi 780 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny, v ceně letenek máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm. Cena pro členy klubu WDC a ostatní je tentokrát většinou stejná, v některých termínech je cena o 5 € pro členy nižší.
Příkladem letenky na 31.8.2021 – 4.9.2021.
 


 

Faro

Z letiště ve Faru se dopravíme k moři nebo do centra autobusem linky č. 16, jízdenku zakoupíme přímo u řidiče. Z Fara se můžeme vydat ale i do dalších koutů Portugalska, případně Španělska. Přímé autobusy mezi Farem a Sevillou jezdí několikrát denně a jednosměrné jízdenky se dají pořídit už za 5 € na alsa.es.
 
Pro vstup do Portugalska potřebujeme vstupní formulář a AG test. Testu se vyhneme plným očkováním, první dávkou po prodělání koronaviru nebo proděláním v posledních 180 dnech.
Pro návrat do ČR je potřeba vyplnit vstupní formulář doplněný AG testem před odletem, 5 dní karanténa a PCR test po ukončení karantény. Testům a karanténě se vyhneme plným očkováním (14 dní od poslední dávky) nebo proděláním nemoci.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *