Skupiny létají s Honzou

Letní letenky na jih ITÁLIE

502 Kč
27.7.2021 7:56 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou dostupné zpáteční letenky z Prahy na jih Itálie.
 

Na spoustu termínů pořídíme letenky z Prahy do Bari během srpna u Wizz Air za 502 Kč. Na nejnižší cenu dosáhneme, pokud budeme rezervovat v aplikaci a máme klub WDC. Pokud klub nemáte, připlatíte si tentokrát jen stovku ne jedné letence. v ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 21.8.2021 – 24.8.2021.
 

Letenky z Prahy do Bari
21.08.2021 – 24.08.2021

 

Letiště v Bari

Z letiště v Bari se dopravíte do centra nejlevněji autobusem. Linka č. 16 odjíždí od terminálu (od východu směrem k metru) každých 45 minut a jízda do centra jí trvá asi 30 minut. Cena jízdenky se pohybuje kolem 1 €.
Rychlejší dopravou je pak linka příměstského vlaku. K němu se dostanete tubusem za asi 5 minut chůze. Jízda „metrem“ trvá asi 15 minut, je ale 5x dražší – za svezení zaplatíte 5 €.
Po Apulii se pak dopravíte nejlépe linkami vlaku ať už rychlovlakem Frecciargento nebo standardními osobními vlaky za pár eur.
 
Do Itálie můžeme cestovat s AG testem/očkováním/po prodělání nemoci, je potřeba vyplnit PFL. Cesty zpět do ČR jsou aktuálně s příjezdovým formulářem a testem do 5 dní, očkovaným a po prodělání nemoci stačí příjezdový formulář.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Karolína napsal(a):

  Dobrý den, tento pátek plánujeme odletět přes RyanAir z Prahy do Bari. Bohužel nemáme lhůtu 14 dní od vakcinace a budeme muset na test. Mohu se zeptat zda- li pro cestu zpět do ČR bude stačit si test provést až v ČR a karanténa po návratu do té doby není potřeba?
  Děkuji za upřesnění

  • Profilový obrázek
   E napsal(a):

   Ano, Itálie je na našem semaforu zelená,takže stačí test po příjezdu do ČR. Karanténu nemusíte podstupovat a test jsme si objednali ihned po příletu-pred 14 dny jsme cestovali z Itálie. Nezapomeňte ale do Itálie vyplnit jejich příjezdový formulář (to kontrolují a bez toho do letadla nepustí) a mít v AJ potvrzení o absolvování testu ( u nás se na něj ptali na přepážce v Praze ale vidět ho nechtěli a v Itálii nikoho nezajímal…).

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano měl by stačit, i když itálie půjde asi od pondělí do oranžové.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *