Skupiny létají s Honzou

Letní letenky na COSTA BRAVU

1 085 Kč
29.4.2021 10:32 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Vueling opět připravil akci na letenky do Barcelony.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony použijeme také pro cestu na oblíbené španělské pobřeží Costa Brava. Letenky na letní termíny s Vueling jsou v aktuální nabídce dostupné za 41 €, tedy asi 1 085 Kč. Nejvíce letenek najdeme na červnové a zářijové termíny, několik termínů je pak dostupných i na červenec a hlavně na konec srpna.
V ceně letenek máme 2 příruční zavazadla, do 48h před odletem můžeme letenky bez udání důvodu bezplatně změnit (pouze za případný rozdíl v ceně nové letenky) nebo stornovat do kreditu a použít pro další nákup letenek. S rozlétáním linek Vueling přestal nabízet možnost změny pro nejlevnější tarify. Vzhledem k neustále měnícím se pravidlům platí stále pravidlo, že všechny další služby k letenkám pořizujeme jako zrušitelné.
Příkladem letenky na 24.6.2021 – 28.6.2021.
 

Letenky do Barcelony
24.06.2021 – 28.06.2021

 

Costa Brava

Na pobřeží Costa Brava se můžeme vydat z letiště autobusem (jízdenky zatím nejsou v prodeji), případně zvolit příměstský vlak. S přestupem v centru Barcelony nás linky příměstských vlaků dovezou až do Blanes.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Ivoš hero napsal(a):

  Tak se omlouvám, dohledal jsme to… jde to (tedy aspoň letenkám zakoupeným v unoru) refundovat na kredit

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Super, už jsem se lekl, že to zrušili i zpětně.

 • Profilový obrázek
  Ivoš hero napsal(a):

  hmmmm Letenky jsem kupoval v Unoru… Mám letět příští středu do Barcy a Vueling nenabízí změnu letenky na kredit ani letům koupeným v Unoru :/ což mě docela naštvali !!!

 • Profilový obrázek
  David napsal(a):

  Ahoj Honzo, chtěl bych zakoupené letenky stornovat do kreditu a použít pro další nákup letenek, jak píšeš výše, ale ve správě rezervací Vuelingu tuto možnost nikde nemám. Letenky lze teda stornovat do kreditu až před odletem nebo třeba už nyní? Máš s tím nějakou zkušenost? Díky!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, Vueling bohužel přestal tuto možnost nabízet u nově zakoupených letenek, u starších by to ale mělo být stále možné.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *