Skupiny létají s Honzou

Letní letenky do DUBROVNÍKU

1 520 Kč
20.5.2020 8:50 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Akční letenky se zatím objevují především s odletem z Vídně, kam budeme moci snad již do měsíce cestovat bez testování.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Dubrovníku pořídíme na letní termín s aerolinkou Lauda za výhodnou cenu 54 €, tedy asi 1 520 Kč. Letenky jsou dostupné na kratší i delší termíny především na srpnové termíny.
Na termín 4.7.2020 – 7.7.2020 – tedy prodloužený víkend včetně svátku pak pořídíme letenku za 2 000 Kč.
 

Letenky do Dubrovníku
04.07.2020 – 07.07.2020

 

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás dopraví spoje Regiojetu z Brna nebo Prahy. V nabídce jsou také kombinace vlakového spojení do centra Vídně a přípojného autobusu na letiště. Stejně tak můžeme do centra Vídně cestovat i spoji ČD, na letiště se pak vydáme příměstským vlakem linky S.

Ubytování a další služby

Vzhledem k neustále měnící se situaci zatím nerezervujte ubytování, případně zvolte zrušitelné tarify, případně s platbou na místě. Hranice s Rakouskem se nám mají plně otevřít 15.6.2020. Chorvatsko své hranice pro pobyty (zatím nutné doložit rezervaci ubytování) již otevřelo, testy při cestě zpět do Česka by měly být s Chorvatskem odstraněny rovněž v průběhu následujícího měsíce.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *