Skupiny létají s Honzou

Letní letenky do BERGAMA

798 Kč
20.5.2022 8:18 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu se můžeme vydat v létě k severoitalským jezerům.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Bergama jsou dostupné za 798 Kč. Letenky jsou dostupné na pár termínů přes prázdniny, nejvíce volných termínů najdeme na konec srpna 2022. V ceně letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 24.8.2022 – 27.8.2022.
 

Letenky z Prahy do Bergama
24.08.2022 – 27.08.2022

 

Bergamo

Za návštěvu rozhodně stojí samotné Bergamo, z letiště a zpět se dopravíte autobusem linky č.1, který Vás do centra dopraví za 15 minut. Jízdenka stojí 2,30€. Můžete si pořídit i 24 hodinovou (5 €) nebo 72 hodinovou jízdenku (7 €).
Z Bergama pak můžeme vyrazit vlakem k jezerům jako je Como nebo Lago di Garda. Z nádraží v Bergamu odjíždí k Lago di Como vlak každou hodinu. Cesta do města Lecco na jeho břehu trvá 40 minut a jízdenka vyjde na 3,70 EUR.

Miláno

Nejjednodušší je vydat se do Milána z letiště autobusem. Autobusy jezdí každou půlhodinu a do centra jim to trvá asi 40 – 60 minut, pokud však nezůstanete stát na dálnici v zácpě, které jsou v okolí Milána poměrně časté. Jízdenku pořídíme od 8 € online. Do Milána se dá dostat taky vlakem, cesta mezi nádražím v centru Bergama a tím v Miláně trvá asi 50 minut a vyjde na 5,60 EUR.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Tereza napsal(a):

  Dobrý den,

  na stránkách italské vlády jsem se dočetla, že v případě platného očkování postačuje předložit EU certifikát například v angličtině, ale v případě prodělání nemoci musí být EU certifikát doplněn úředně ověřeným překladem do italštiny. Je to skutečně tak? Nedává mi to moc smysl, že u očkování to stačí jen v angličtině a u prodělání nemoci musí být ověřeno.

  Děkuji,
  Tereza

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, vždy stačí EU Covid pas, ať je to s platným očkování nebo proděláním.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *