Letní letenky do ALICANTE - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letní letenky do ALICANTE

850 Kč
5.6.2020 10:02 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce nízkonákladovky Wizz Air pořídíme levné letenky do Alicante.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Alicante jsou dostupné na letní termíny za 31 €, tedy asi 850 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí 5-10 € na jeden let podle zvoleného termínu. V ceně letenek máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Příkladový termín pořídíme na sváteční prodloužený víkend 2.7.2020 – 7.7.2020, jeho délku můžeme zkrátit i prodloužit.
 
Ryanair létá do Alicante také na lince z Pardubic, v červenci pouze 1x týdně, od srpna 2x týdně, ceny jsou ale na léto dost vysoké. Nejlevněji pořídíme letenky na září kolem 2 500 Kč.
 

Letenky z Vídně do Alicante
02.07.2020 – 07.07.2020

 

Alicante

Autobus C6 z letiště nás doveze do centra za cca 20 minut a 3,85 €. Autobusy odjíždějí z centra města a letiště každých 20 minut. Dále po pobřeží můžeme cestovat linkami tramvají, které nás dovezou třeba do letovisek Playa de San Jua nebo Benidorm. Alternativně můžeme pro cestu z letiště do centra zvolit taxi, to nás vyjde na cca 25 €.

Jak do Vídně

Přímo na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dopraví přímé spoje Regiojetu. V nabídce jsou rovněž varianty s dopravou vlakem ČD nebo Regiojetu do centra Vídně, odkud nás na letiště dopraví příměstské vlakové linky. Podrobnější info o dopravě na letiště naleznete zde.

Španělsko po koronaviru

Španělsko začíná přijímat turistiy od 1.7.2020 a to bez testu i karantény, od 15.6.2020 se můžeme my vracet do ČR bez nutnosti testu nebo karantény. Pokud by Rakousko neuvolnilo cesty ze Španělska, i během největších restrikcí povolovalo transfer Čechů z letiště Schwechat do ČR.

Navštivte Alicante se zájezdem od CK Triplo od 8790 Kč
Zpáteční letenka z Pardubic  •  3* hotel u moře  •  Soukromý transfer z letiště
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  dva napsal(a):

  Nárok na vrácení máte, ale v dnešní době většina aerolinek nevrací peníze bez většího nebo menšího nátlaku na ně. Pište jim, volejte, vyplňujte formuláře na webu, atd. a hlaste se o svá práva.

 • Profilový obrázek
  Jana Kaperová napsal(a):

  Dobrý den mám dotaz dne 6.7 jsme měli letět do Valencie a dnes nám přišel meil že let je zrušen měli jsme letět Smartwings ale letenky koupené přes letušku nabídli nám posunutí letu do 31.3.2021 nebo voucher který můžeme využít do 1 roku. Máme nárok na vrácení peněz když to není naše chyba?jak máme postupovat. Děkuji za Váš čas.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, nárok na peníze je, ale SmartWings ho vůbec nenabízí a tváří se že ten nárok není. Tam záleží jak to za vás vyjedná letuška, takže ideálně se domluvit s ní.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *