Skupiny létají s Honzou

Letní COSTA BRAVA

1 208 Kč
6.7.2024 13:37 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Letenky z Pardubic na pobřeží Costa Brava se dostaly opět do akce.


Zpáteční letenky z Pardubic do Girony pořídíme v nabídce aerolinky Ryanair už za 1 208 Kč. Nejvýhodnější letenky jsou dostupné na přelom července a srpna 2024. V ceně základního tarifu od Ryanair máme vždy malé příruční zavazadlo 40x25x20 cm. Přikoupit můžeme s Priority další větší příruční zavazadlo 50x40x20 cm, případně odbavené zavazadla do 10 kg nebo 20 kg.
Letenky jsou dostupné v termínu 28.7.2024 – 4.8.2024.

Jak na letiště v Pardubicích

Na letiště v Pardubicích se dopravíme expresní autobusovou linkou 90, která odjíždí od hlavního vlakového nádraží směr letiště každých 90, 120 a 150 minut před odletem linky Ryanair. Z letiště pak odjíždí spoj 30 a 60 minut po plánovaném příletu. Cena za jízdenku je stejná jako u ostatních linek, cestovat ale můžeme i linkami 8 a 88, které nás zavezou k bráně vojenského letiště, pěšky pak dojdeme k terminálu asi za 10 minut. Pro odbavení v MHD stačí platební karta, kterou při nástupu jen přiložíme k odbavovacímu systému a při výstupu se stejným způsobem odhlásíme.

Z Girony na Costa Bravu

Nejsnažší cestou z letiště v Gironě na Costa Bravu je linka 613 do Lloret de mar, kterou se z Lloretu dostaneme i na brzké ranní odlety (průchod bezpečnostní kontrolou nezabere ráno v Gironě více než 5 minut) za 30 minut 10 €. Pokud nám autobus ujede, můžeme využít busu 607 do Girony a linky 663/e4 která pendluje mezi vlakovou stanicí v Gironě a autobusovou stanicí v Lloretu.
Z Lloretu se pak dostaneme místními autobusovými linkami do Tossa de Mar, do Blanes a odtud případně vlakem po celém pobřeží až do Barcelony.
Pokud plánujete z letiště v Gironě cestovat přímo do Barcelony, využijete linku 604.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Karel napsal(a):

    Máme odlet 5:45 z Girony, ale koukám, ze bus jezdí až později nebo bysme museli kolem pulnoci z Lloretu … nebo je nějaká jina možnost ještě?

    • Honza napsal(a):

      Pokud máte jen příruční zavazadlo, tak se to stihne, projití kontrolou takhle ráno v Gironě nezabere více než minut.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *