Skupiny létají s Honzou

Letní COSTA BRAVA z Pardubic

1 517 Kč
14.6.2024 12:27 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu se můžeme vydat v létě do Španělska.


Zpáteční letenky z Pardubic do Girony pořídíme na letní termíny už za 1 517 Kč. Nejvýhodnější letenky jsou aktuálně dostupné na přelom července a srpna 2024. V ceně nejlevnějšího tarifu máme vždy malé příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Nejlevnější letenky jsou dostupné na termín 28.7.2024 – 04.08.2024.

Jak na letiště v Pardubicích

Na letiště v Pardubicích se dopravíme expresní autobusovou linkou 90, která odjíždí od hlavního vlakového nádraží směr letiště každých 90, 120 a 150 minut před odletem linky Ryanair. Z letiště pak odjíždí spoj 30 a 60 minut po plánovaném příletu. Cena za jízdenku je stejná jako u ostatních linek, cestovat ale můžeme i linkami 8 a 88, které nás zavezou k bráně vojenského letiště, pěšky pak dojdeme k terminálu asi za 10 minut. Pro odbavení v MHD stačí platební karta.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Helena napsal(a):

  do Lloret de Mar jede od letiště bus, 10 euro, to je letovisko u moře, odsud si je pak možné vybrat Tossu de Mar, tam je to moc hezké, nebo Blanes. jezdí každou chvíli za 2,75.

 • Lucie Svátová napsal(a):

  Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak se dostat Girony do Blanes, nebo nějaké město poblíž moře. Našla jsem jen vlak, ale na cestu zpět je špatný spoj. Díky moc Lucie

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, od příletů z Pardubic se většinou dá stihnout přímý bus do Lloretu za 10 €. Z Lloretu pak do Blanes jezdí každou cca půlhodinu bus na vlak ve Blanes, odkud není problém pokračovat dále do Malgratu, Pinedy, případně až do Barcelony.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *