Letenky za pětikilo do ŘÍMA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky za pětikilo do ŘÍMA

14.3.2019 8:57 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Nejlevnější letenky do hlavního italského města nabízí aktuálně nejlevněji Laudamotion.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Říma (Fiumicino) pořídíme v nabídce nízkonákladovky Laudamotion aktuálně za nejnižší cenu 20 €, tedy asi 525 Kč. Letenky pořídíme na květnové termíny, v nabídce jsou za tuto cenu i dva lety denně.
Od dubna platí u Laudamotion stejná pravidla pro přepravu zavazadel jako u Ryanair, v ceně tak máme jen příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladový termín pořídíme na 21.5.2019 – 23.5.2019.
 

Letenky z Vídně do Říma
21.05.2019 – 23.05.2019

 

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dovezou autobusové i vlakové spoje. V nabídce Regiojetu pak najdeme přímé autobusové spoje až na letiště, případně můžeme cestovat první vlakem do centra Vídně, odkud budeme pokračovat druhým vlakem na letiště.

Jak z letiště v Římě

Z letiště Fiumicino odjíždí do centra Říma řada autobusových společností, např. Terravision, Sit Bus Shuttle a další, zpáteční jízdenku seženeme už za 9 EUR. Autobusy odjíždějí velice často a cesta z letiště jim trvá necelou hodinu. Rychleji se do centra dostaneme vlakem, počítejme ale s minimálně dvojnásobnou cenou.

Navštivte Řím se zájezdem od CK Triplo od 6290 Kč
Zpáteční letenka z Vídně  •  3* ubytování se snídaní  •  Transfer z letiště a zpět
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    Miroslav Hakavec napsal(a):

    Dobrý den, měl bych zájem o ubytování na dva dny a to 28.-29.5. děkuji

  • Profilový obrázek
    Dagmar napsal(a):

    V případě zájmu o levné ubytování v Římě mě kontaktujte (ubytovani.rim@seznam.cz). Zajistím transfer z letiště, vstupenky na audienci u papeže, roma pass a v případě zájmu i průvodkyni.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *