VOLOTEA letenky za 1 euro - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

VOLOTEA letenky za 1 euro

26 Kč
8.8.2018 10:16 11 komentářů

Volotea dnes vyhlásila akci letenek za 1 euro.
 

V dnešní promo akci aerolinky Volotea najdeme letenky v několika termínech do konce října za 1 euro s odlety z Prahy, Vídně i Mnichova. Většinou se jedná o jednosměrné letenky, takže budeme mít jeden směr prakticky zadarmo. Najdeme ale zatím i jeden termín, kdy seženeme zpáteční letenku za 2 eura. Jde o let z Vídně do Marseille v termínu 4.9. – 7.9., kdy je na oba směry volná letenka za 1 euro.
 
Takováto akce je vždy o rychlosti, takže kdo dřív přijde, ten letí. Další jednosměrné letenky najdeme na linkách Mnichov – Montpellier, Praha – Benátky, Praha – Nantes a Vídeň – Bilbao. Cena platí jen pro členy Megavolotea klubu, který vyjde na 50 eur na rok a platí i pro 5 spolucestujících. Volotea vyhlašuje podobné akce několikrát do roka, pokud cestujeme častěji, nákup klubu se určitě vyplatí.
 
Letenky rezervujte zde
 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • michalteslaeu napsal(a):

  co je clipbite? děkuji…že je to servis poskytovatelům dat internetu , že čerpám data?

 • Ondřej napsal(a):

  Nešlo o žádný clickbait.. 10:33 jsem koupil daný termín do Marseille ? 4€ a hotovo!

 • Ivana napsal(a):

  Dobrý den, nevíte prosím náhodou, zda se může členství Megavolotea uplatnit i pro dítě do 2 let? Našla jsem letenky pro dospělého v jednom směru za 15 € a zpět za 1 €, což je slušná cena, ale u Infanta se mi ukazuje 25 € tam a 25 € zpět. Popř. myslíte, že by mi prošlo, kdybych pro dítě zakoupila normální sedadlo pro dospělého? Předem děkuji za jakoukoli radu, tip, osobní zkušenost, a to do jakékoli destinace, zatím jsem u každé letecké společnosti narazila na stejný problém: za roční dítě, které mi celou cestu prosedí na klíně, zaplatím o hodně víc než za svou letenku.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bohužel bych si tipl že to neprojde a bude pak problem s odbavením…. je to paradox ale bývá to takhle často.

 • Sabi napsal(a):

  Clickbaitovy titulok to fakt nie je, sama volotea to na svojom webe uvádza. To, ze letenky za 1 € tam uz nie su, je logicke, lebo tieto akcie su vzdy do pár minút vypredané.

  • Kalaneta napsal(a):

   A to, že Volotea sama uvádí clickbaitový titulky znamená, že tak musí dělat i všichni ostatní? Sabi, na voloteu jsem se díval ještě před tímto příspěvkem protože mi přišel od nich newsletter a eurových letenek z prahy tam bylo asi tak jedna. Volotea hlavně nemíří na českou klientelu, takže když si napíše „letenky za euro“ někdo je fakt chytí. tady když napíše „letenky za euro“, každý soudný předpokládá, že z prahy/okolí seženu letenky za euro. seženu, ale jen jedním směrem a ještě s připlacením megavolotey, takže z letenek za euro se stane letenka za 1500. to je to, co kritizuju.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   No vono de o to, že po newsletteru tam ty letenky nedávají, já ho měl taky nějak 9:20 a čekal jsem do tý doby než se letenky dostanou do prodeje, pak šel příspěvek, koupit to samozřejmě jde, jen to chce trochu šikovnosti a rychlosti 😉

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Asi teda ještě nechápu clickbait… k čemu by mi byli návštěvníci na webu kde si podle tebe nemůžou nic koupit a pokud si to koupí, tak mi Volotea stejně nic nedá? 😀

 • Rob napsal(a):

  Takže si to shrnme, nahnal mě sem lákavý popisek a pak se dozvím, že 1€ letenky jsou jen v jednom směru, reálně asi jen na jeden termín za celý rok u dané linky a ke všemu musím milt neěajké členství za 50€? Kde je prosím ta výhodnost, kterou titulek slibuje? Díky, asi to moc nechápu nebo ze mě má někdo dobrý den?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Pokud přijdete na akci hodinu po zveřejnění a předběhlo vás cca 3000 lidí, není se čemu divit že už těch termínů moc nezbyde ;). A titulek nic neslibuje 😀 nejsem prodejce, dám vám info, že Volotea má akci za 1 €, komu se hodí využije, kdo má klub je na tom ještě líp páč už ho nemusí kupovat a jiný zase zbytečně hledá problémy tam kde nejsou 😉

  • Kalaneta napsal(a):

   Honzo, musím se zastat Roba. Nejsi prodejce no a? to znamená, že můžeš bez obalu nahánět na clickbaitové titulky? Neříkám, že to ostatní podobní nedělají, jen to tady dost bilo do očí, protože letenky za euro fakt sehnat nešly.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *