Skupiny létají s Honzou

Letenky z Prahy za polární kruh

4 000 Kč
27.2.2020 11:16 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky za polární kruh najdeme v akci od Norwegian.


Aerolinka Norwegian spustila akci 20 % slevy na své lety, ve které najdeme i letenky za fajn cenu na úplný sever Norska. Letenky z Prahy do Tromsa nebo Narviku pořídíme za 1 600 NOK, což je v přepočtu 4 000 Kč. Na tuto cenu se dostaneme po zadání promo kódu „2009bigsale„. Lety jsou operovány s jedním garantovaným přestupem v Oslu, kde kvůli času letu budeme muset pro nejnižší cenu při cestě tam nocovat (za vyšší cenu najdeme i termíny bez noclehu v Oslu), cesta zpět už je bez nocování. Letenky do obou měst pořídíme na termíny od března do května/června, tedy na celé jaro. V ceně letenky je nově malé příruční zavazadlo o rozměrech 38x30x20 cm.

Pro nejlevnější cenu letenky koupíme přes norskou verzi stránek. Vyhneme se tak nevýhodnému dvojitému převodu kurzu NOK-EUR-CZK.

Letenky z Prahy do Narviku a Tromsa
07.05.2020 – 12.05.2020

Tromso a Narvik

Tromso a Narvik jsou města daleko na severu Norska, která jsou od sebe vzdálená asi 250 km. Města jsou skvělým výchozím bodem na procestování divočiny severního Norska v pronajatém autě. Narvik je výborný např. pro cestu na Lofoty, Tromso je blíže pro cestu např. na Nordkapp.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *